Prywatna szkoła podstawowa Gdańsk | Sokrates

Odkrywamy Rozwijamy Towarzyszymy

Dołącz do nas
„Weź tyle, ile potrzebujesz, daj tyle, ile możesz.”

Sokrates

Dlaczego my?

W Niepublicznej Szkole Podstawowej SOKRATES razem tworzymy atmosferę zaufania i współpracy. Odkrywamy moce, pokonujemy słabości.
Znamy każde dziecko

ZOBACZ WIĘCEJ

Co proponujemy

Naukę w nowoczesnej, dobrze wyposażonej szkole prywatnej.
Rozszerzoną edukację językową, matematyczną, humanistyczną.
Bogactwo zajęć dodatkowych.

ZOBACZ WIĘCEJ

Aktualności

Prywatnej Szkoły Podstawowej SOKRATES

„Wiosna, ach to Ty” – konkurs recytatorski

Ogłaszamy wyniki konkursu recytatorskiego  pt. „Wiosna, ach to Ty”. Kategoria klasy 0-I I miejsce - Filip Lesiak II miejsce - Zuzanna Polańska oraz Adam Kwiecień-Jaguś III miejsce - Marta Mielczarek oraz Barbara Kopycińska Kategoria klasy II-III I miejsce - Natalia...

Pomoc dla Ukrainy

Drodzy Rodzice, pragniemy serdecznie podziękować za udział w zbiórce darów dla Ukrainy! Część darów dotarła już na Ukrainę, a reszta została przekazana rodzinom, które zatrzymały się w Koszwałach, Starogardzie i Nowym Porcie. Zbiórka trwa nadal! Pragniemy pomóc...

Ferie zimowe 2022

Jak co roku SOKRATES organizuje półkolonie dla swoich uczniów podczas ferii zimowych. Na uczestników czeka mnóstwo atrakcji. W tym roku zaczęło się od integracji – chusta animacyjna, tor przeszkód i rundki w kole idealnie w tym pomogły. Potem był spacer do kina...

Galeria

Pierwszaki w bibliotece

Czytanie poprawia pamięć, rozwija wyobraźnią, uspokaja, pogłębia wiedzę, jest relaksujące. Same zalety, ale trzeba zrobić jedno - rozbudzić...

Zamki w Polsce – projekt pierwszaków

Klasy 1 a i b zapragnęły zapoznać się z historią polskich zamków.

Po co nam witaminy

Co to są witaminy? Jakie mają znaczenie dla naszego zdrowia? Gdzie je można znaleźć? Jak wyglądają? Czyli wszystko o tym, co dzieci wiedzieć powinny o witaminach. Zapraszamy na zajęcia do klas 1 a i 1 b.

Ferie zimowe 2022

Drugi tydzień ferii w klasach 0a i 0b. Bawiliśmy się świetnie! Uczniowie zrobili slime, pięknie pachnące świeczki oraz przepyszne praliny. Na koniec tygodnia urządziliśmy sobie "Zimową Ligę Zadaniową".

Zimowe półkolonie

Minął pierwszy tydzień półkolonii w SOKRATESIE. Był to tydzień pełen wrażeń i nowych doświadczeń. Na uczestników czekało mnóstwo...

Dzień Pizzy

Klasy 0 obchodziły Dzień Pizzy. Dzieciaki same przygotowały przepyszne pizze. Po ciężkiej pracy przyszedł czas na przyjemności - urządziliśmy wspólną ucztę.

Andrzejki w zerówkach

Klasy 0 w poniedziałek obchodziły andrzejki. Był bal przebierańców, zabawy, tańce i pieczenie babeczek oraz ciastek. Dowiedzieliśmy się, kim będziemy w przyszłości oraz czy spełnią się nasze najskrytsze marzenia!

Święto owoców i warzyw w zerówkach

W zerówkach trwa święto owoców i warzyw. Najpierw byliśmy w warzywniaku, następnie zrobiliśmy pyszne sałatki. A na koniec ze smakiem wszystko zjedliśmy.

Nasz zespół

Marta Śliwińska

Marta Śliwińska

Jestem nauczycielem klas 1-3, wychowawcą w świetlicy szkolnej, trenerem Odysei Umysłu

Jestem nauczycielem i wychowawcą, Prowadzę zajęcia dodatkowe z gotowania. Jestem też trenerem Odysei Umysłu i Treningu umiejętności i kompetencji społecznych.

Marzena Trawka-Ostrowska

Marzena Trawka-Ostrowska

Uczę języka angielskiego

Specjalizuję się w przygotowaniu uczniów do egzaminów Cambridge na różnych poziomach zaawansowania. Nauczanie od zawsze było moją pasja.

Kamil Ziemianin

Kamil Ziemianin

Uczę religii i pływania

Ukończyłem studia teologiczne. Jestem  instruktorem pływania i ratownikiem KPP (Kwalifikowanej Pierwszej Pomocy).  Mam uprawnienia ratownika WOPR.

Agnieszka Rogatka

Agnieszka Rogatka

Uczę w klasach 1-3

Jestem nauczycielem, logopedą i oligofrenopedagogiem. Specjalizuję się w nauczaniu początkowym. Praca z dziećmi jest moim spełnieniem

Partnerzy