Marzena Trawka-Ostrowska | Sokrates

Marzena Trawka-Ostrowska

Jestem absolwentką Uniwersytetu Gdańskiego na Wydziale Filologii angielskiej oraz Akademii Muzycznej w Gdańsku na Wydziale Instrumentalnym w klasie wiolonczeli.  Uczę języka angielskiego, a nauczanie od zawsze było moją pasją.

Interesuje mnie wdrażanie nowych metod i form nauczania języków obcych, zwłaszcza tych które rozwijają kompetencje komunikacyjne. Zależy mi na rozszerzeniu wiedzy i umiejętności z języka angielskiego, jak również na wszechstronnym rozwoju moich uczniów. Jestem zwolenniczką wprowadzania treści międzyprzedmiotowych na zajęciach z języka angielskiego.

Specjalizuję się w przygotowaniu uczniów do egzaminów Cambridge na różnych poziomach zaawansowania w zakresie języka ogólnego oraz biznesowego.Uważam, że nauka języka obcego niesie ze sobą same korzyści, stąd moje zainteresowanie zagadnieniami przyswajania języka angielskiego oraz posługiwania się nim. Ogromną radość sprawia mi uśmiech na twarzach moich uczniów.

 Lubię muzykę klasyczną i jazzową oraz długie spacery nad morzem. Wolny czas chętnie spędzam z rodziną, a najwięcej radości sprawiają mi zabawy z synkiem.

Marzena Trawka-Ostrowska

Marzena Trawka-Ostrowska

Uczę języka angielskiego

Specjalizuję się w przygotowaniu uczniów do egzaminów Cambridge na różnych poziomach zaawansowania. Nauczanie od zawsze było moją pasja.