Kamil Ziemianin | Sokrates

Kamil Ziemianin

Od małego jestem związany ze sportem. W wieku 6 lat zacząłem uczyć się pływać w szkółce pływackiej, co potem  przerodziło się w wyczynowe pływanie, które trwało jeszcze przez okres studiów. W wieku 13 lat byłem już poza domem i rozpocząłem swoją karierę pływacką. Wielokrotnie startowałem w Mistrzostwach Polski i innych imprezach tego typu.

Mam czteroletnie doświadczenie w prowadzeniu zajęć z pływania. Tygodniowo mam około 30 grup pływackich, a wśród nich kilkuletnie dzieci. Zdobyłem uprawnienia ratownika WOPR, instruktora pływania i ratownika KPP (Kwalifikowanej Pierwszej Pomocy). 

Poza sportem ciągle mi czegoś brakowało, dlatego rozpocząłem studia teologiczne. W teologii odnalazłem prawdę i sens życia, którym jest miłość. Te wartości chce przekazywać dzieciom i młodzieży, szczególnie dziś kiedy świat tak pędzi, że nie ma chwili na refleksję, co tak naprawdę jest ważne.

Lubię pracować z dziećmi. Ich uśmiech utwierdza mnie w przekonaniu, że robię to, co kocham. Stawiam na radosną atmosferę, dyscyplinę oraz zdobywanie nowej wiedzy.

Urodziłem się w Zakopanem. W Gdańsku mieszkam od 5 lat. Jestem mężem i ojcem wyczekującym narodzin pierwszego dziecka.

Kamil Ziemianin

Kamil Ziemianin

Uczę religii i pływania

Ukończyłem studia teologiczne. Jestem  instruktorem pływania i ratownikiem KPP (Kwalifikowanej Pierwszej Pomocy).  Mam uprawnienia ratownika WOPR.