Prywatna szkoła podstawowa Gdańsk | Sokrates

Odkrywamy Rozwijamy Towarzyszymy

Dołącz do nas
„Weź tyle, ile potrzebujesz, daj tyle, ile możesz.”

Sokrates

Dlaczego my?

W Niepublicznej Szkole Podstawowej SOKRATES razem tworzymy atmosferę zaufania i współpracy. Odkrywamy moce, pokonujemy słabości.
Znamy każde dziecko

ZOBACZ WIĘCEJ

Co proponujemy

Naukę w nowoczesnej, dobrze wyposażonej szkole prywatnej.
Rozszerzoną edukację językową, matematyczną, humanistyczną.
Bogactwo zajęć dodatkowych.

ZOBACZ WIĘCEJ

Aktualności

Prywatnej Szkoły Podstawowej SOKRATES

W Krainie Wygasłych Wulkanów

Pięć dni – a tyle się działo! Podczas warsztatów poszukiwaliśmy agatów, ametystów, szlifowaliśmy zebrane okazy. Rozpoznawaliśmy minerały i określaliśmy ich cechy. Mieliśmy okazję poczuć trzęsienie ziemi. Wzięliśmy udział w warsztatach zielarskich. Rozpoznawaliśmy...

Bezpieczna Szkoła Cyfrowa

Nasza szkoła uczestniczy w projekcie Cyfrowobezpieczni.pl – Bezpieczna Szkoła Cyfrowa. 10 października 2018 r. (środa), w ramach projektu odbędzie się Szkolny Dzień Bezpieczeństwa Cyfrowego. Wezmą w nim udział uczniowie klas VI, VII i VIII.

Zebrania z Rodzicami

12 września zapraszamy na pierwsze Zebranie z Rodzicami: - klasa 0 - godz. 16.30 w sali nr 12 - klasa I - godz. 16.30 w sali nr 22 - klasa II - godz. 16.30 w sali nr 23 - klasa IV - godz. 17.00 w sali nr 24A - klasa Va - godz. 17.00 w sali nr 33 - klasa Vb - godz....

Galeria

Nasz zespół

Marta Śliwińska

Marta Śliwińska

Jestem nauczycielem klas 1-3, wychowawcą w świetlicy szkolnej, trenerem Odysei Umysłu

Jestem nauczycielem i wychowawcą, Prowadzę zajęcia dodatkowe z gotowania. Jestem też trenerem Odysei Umysłu i Treningu umiejętności i kompetencji społecznych.

Marzena Trawska-Ostrowska

Marzena Trawska-Ostrowska

Uczę języka angielskiego

Specjalizuję się w przygotowaniu uczniów do egzaminów Cambridge na różnych poziomach zaawansowania. Nauczanie od zawsze było moją pasja.

Natalia Rapiej

Natalia Rapiej

Uczę języka hiszpańskiego

Jestem nauczycielką, miłośniczką kultury hiszpańskiej, tancerką, flecistką, instruktorką fitness. Uwielbiam to, co robię i w każdej z tych ról się spełniam.

Agnieszka Rogatka

Agnieszka Rogatka

Uczę w klasach 1-3

Jestem nauczycielem, logopedą i oligofrenopedagogiem. Specjalizuję się w nauczaniu początkowym. Praca z dziećmi jest moim spełnieniem

Partnerzy