Nasz zespół | Sokrates

Nasz zespół

Joanna Kulon

Jestem dyrektorem Szkoły i Przedszkola.

Chcę tworzyć szkołę, która dla dzieci będzie drugim domem, bezpiecznym miejscem, z którego wyruszają poznawać świat i jego tajemnice, odkrywać talenty i zamiłowania, zdobywać umiejętności.

Sylwia Gwóźdź

Uczę w klasach 1-3 oraz wychowania fizycznego

Jestem oligofrenopedagogiem, nauczycielem edukacji przedszkolnej i wczesnoszkolnej oraz wychowania fizycznego ze specjalizacją gimnastyka korekcyjna.

Aleksandra Kowalczyk

Jestem nauczycielem edukacji przedszkolnej

Stawiam na indywidualne podejście do każdego dziecka. Moim celem jest stworzenie takiej przestrzeni, w której dzieci będą
czuły się bezpiecznie i będą mogły rozwijać swoją ciekawość.

Maria Krueger

Prowadzę zajęcia rytmiki oraz uczę gry na keyboardzie

Stwarzam przyjazną atmosferę do artystycznych aktywności - wspólnie śpiewamy, ćwiczymy rytm, tańczymy i gramy na prostych instrumentach.

Magdalena Piotrowska

Jestem nauczycielem edukacji przedszkolnej

Jestem wychowawcą i nauczycielem edukacji przedszkolnej, a także Terapeutą Ręki oraz Trenerem Umiejętności Społecznych.

Paweł Radecki

Uczę muzyki, rytmiki i prowadzę chór

Specjalizuję się w nauczaniu muzyki, rytmiki oraz gry na keyboardzie, pianinie i akordeonie. Prowadzę zespoły instrumentalne i chóralne. Jestem absolwentem dwóch uczelni muzycznych

Łukasz Sapielak

Uczę wychowania fizycznego

Mam uprawnienia w dwóch specjalizacjach: nowoczesne formy gimnastyczne i piłka nożna w pracy nauczyciela wychowania fizycznego.

Patrycja Sapielak

Jestem nauczycielem edukacji przedszkolnej

Jestem młodą nauczycielką, absolwentką  Pedagogiki na Uniwersytecie Gdańskim. Specjalizuję się w wykonywaniu prac plastyczno-technicznych.

Alicja Stanowska

Jestem specjalistą logopedii, neurologopedii oraz terapii pedagogicznej.

Pomagam dzieciom z wadami wymowy przywracać im umiejętność poprawnej artykulacji. Stało to się moją pasją.

Malwina Tarczyńska

Jestem nauczycielem edukacji przedszkolnej i języka angielskiego

Wzbudzanie ciekawości poznawczej u dzieci, zachęta do twórczego działania, nauka przez zabawę -  to najważniejsze cele i kierunki moich działań.

Marzena Trawka-Ostrowska

Uczę języka angielskiego

Specjalizuję się w przygotowaniu uczniów do egzaminów Cambridge na różnych poziomach zaawansowania. Nauczanie od zawsze było moją pasja.

Anna Turowska

Prowadzę zajęcia komputerowe i uczę informatyki

W szkole i przedszkolu prowadzę zajęcia komputerowe. Ponadto uczę informatyki.

Justyna Zastawnik

Jestem nauczycielem edukacji przedszkolnej

W pracy nauczyciela i wychowawcy przedszkola stawiam przede wszystkim na naukę poprzez eksperymentowanie oraz kreatywną zabawę.

Marzena Drąg

Prowadzę sekretariat i zajmuję się administracją

Jestem absolwentką Wyższej Szkoły Bankowej w Gdańsku na kierunku Finanse i rachunkowość, specjalistą ds. zarządzania i gospodarowania nieruchomościami.

Ewelina Aleksa

Prowadzę księgowość i kadry

Jestem ekonomistą, ukończyłam studia podyplomowe z zakresu rachunkowości finansowej, podatków i doradztwa podatkowego. Posiadam certyfikat Ministra Finansów oraz Głównego Księgowego.