Łukasz Sapielak | Sokrates

Łukasz Sapielak

Przygodę z pracą z dziećmi i młodzieżą rozpocząłem w 2007 r. Uprawnienia zdobyłem na AWFiS w Gdańsku w dwóch specjalizacjach: nowoczesne formy gimnastyczne oraz piłka nożna w pracy nauczyciela wychowania fizycznego. Jestem nauczycielem wychowania fizycznego w szkole i przedszkolu oraz trenerem piłki nożnej w klubie Jaguar Gdańsk.  

Szczególnie zależy mi na tym, by dzieci czerpały radość ze sportu, niezależnie od umiejętności i predyspozycji. Moją największą pasją jest praca trenera piłki nożnej . Szczególną wagę przywiązuję do treningu opartego na analizie video oraz do wpływu przygotowania motorycznego na dyspozycje zawodnika w meczu. Wciąż podnoszę swoje kwalifikacje zawodowe, uczestnicząc w licznych kursach i konferencjach.

O mnie w jednym zdaniu: Jestem osobą pozytywnie nastawioną do życie, otwartą i uśmiechniętą.

W czasie wolnym największą radość sprawia mi zabawa z synkiem oraz gotowanie dla najbliższych. Uprawiam również sporty, takie jak piłka nożna i pływanie.

 

Łukasz Sapielak

Łukasz Sapielak

Uczę wychowania fizycznego

Mam uprawnienia w dwóch specjalizacjach: nowoczesne formy gimnastyczne i piłka nożna w pracy nauczyciela wychowania fizycznego.