DOŁĄCZ DO NAS | Sokrates

DOŁĄCZ DO NAS

Drodzy rodzice, świetnie, że tutaj trafiliście. Cieszymy się, że rozważacie wybór Niepublicznego Przedszkola SOKRATES. Poniżej znajdziecie informacje, które ułatwią podjęcie ostatecznej decyzji oraz pomogą przygotować niezbędną dokumentację. W razie wątpliwości prosimy o kontakt telefoniczny lub mailowy.

Organizacja pracy

  • Przedszkole jest czynne w godzinach:  7.00-17.00.
  • Dzieci przyjmowane są do przedszkola do grup zbliżonych wiekowo.
  • W ramach czesnego dzieci uczestniczą w zajęciach dodatkowych: rytmika, język angielski, gimnastyka korekcyjna, zajęcia komputerowe.
  • Przerwa letnia w pracy przedszkola trwa 1 miesiąc (sierpień).

Opłaty:

1. Opłata rekrutacyjna dla dzieci nowo przyjętych: 600 zł i wyprawka dla przedszkolaka

2. Czesne –  850 zł  miesięcznie (płatne przez 11 miesięcy)

3. Wyżywienie – 18,50 zł dziennie

Wyprawka na rok szkolny 2023/2024: – zakup książek dla każdego dziecka przez wychowawców grup przedszkolnych + zakup przyborów papierniczych do zajęć dla wszystkich dzieci (chusteczki, kredki, bloki, plastelina, klej, wycinanki i inne). Koszt zostanie podany w późniejszym czasie przez wychowawców grupy. Dla dzieci leżakujących – poduszeczka i kocyk lub śpiworek z poduszką, – fartuszek do pracy – dzieci nowo przyjęte od września 2023 roku.

Zgłoś się

Abu zgłosić dziecko do naszego przedszkola, wypełnij KWESTIONARIUSZ-ZGŁOSZENIA-PRZEDSZKOLE1 (3) lub przyjdź do nas osobiście.
Gwarancją przyjęcia dziecka do przedszkola jest podpisanie umowy. W przypadku jakichkolwiek pytań, zachęcamy do kontaktu telefonicznego: 58 320 13 00 lub e-mailowego: sokrates@sokrates.gda.pl

Pobierz Kwestionariusz Zgłoszeniowy:

KWESTIONARIUSZ-ZGŁOSZENIA-PRZEDSZKOLE1 (3)

W razie konieczności skonsultowania się z zespołem specjalistów, lub gdy potrzebują Państwo dodatkowej rozmowy, informujemy, że Przedszkole SOKRATES współpracuje z Poradnią Psychologiczno-Pedagogiczną Nr 3ul. Wałowa 21, 80-858 Gdańsk, tel/fax  58 301 07 21adres internetowy: http://www.poradnia-nr3.pl/