Tomasz Groch | Sokrates

Tomasz Groch

Z edukacją jestem związany już ponad 10 lat. Uczyłem w Liceum Ogólnokształcącym im. Wacława Sierpińskiego w Słupsku, a od 2014 roku pracuję w Gdańsku.

Studia magisterskie ukończyłem na Akademii Pomorskiej w Słupsku na kierunku historia z wiedzą o społeczeństwie. W 2012 roku ukończyłem studia podyplomowe z edukacji dla bezpieczeństwa. Posiadam też przygotowanie do nauczania młodzieży pierwszej pomocy – w 2017 roku ukończyłem kurs Kwalifikowanej Pierwszej Pomocy.

Mam doświadczenie w pracy z młodzieżą, dziećmi oraz uczniami z niepełnosprawnościami. Uczę edukacji dla bezpieczeństwa i wiedzy o społeczeństwie oraz historii. Chętnie współpracuję z uczniami, pomagając im realizować własne pomysły.

Od 2015 roku jestem nauczycielem gry na akordeonie w Państwowej Szkole Muzycznej I st im. Ignacego Jana Paderewskiego w Malborku. Co roku organizuję Malborskie Spotkania Akordeonowe, podczas których uczniowie maja okazję  zaprezentowania swoich umiejętności oraz możliwość współpracy ze znanymi gwiazdami świata akordeonu. W 2017 roku rozpocząłem współpracę ze Szkołą Muzyczną Yamaha w Gdańsku, jako nauczyciel gry na keyboardzie i pianinie. W SOKRATESIE prowadzę zajęcia edukacji muzycznej, muzyki, rytmiki, zajęć chóralnych oraz nauki gry na keyboardzie.

Jestem przekonany, że moje predyspozycje do nauczania gry na instrumentach oraz umiejętność nawiązywania dobrego kontaktu z uczniami, pozytywnie wpłyną na ich postępy.

Prywatnie jestem szczęśliwym mężem oraz ojcem półrocznego synka Mikołaja. Swoją pasję, którą jest gra na pianinie i akordeonie, prezentuję występując z zespołem bałkańskim  „Labour Project” oraz w występach solowych.

Tomasz Groch

Tomasz Groch

Uczę edukacji dla bezpieczeństwa, wiedzy o społeczeństwie i historii

Ukończyłem Akademię Pomorską w Słupsku na kierunku historia z wiedzą o społeczeństwie, a w 2012 roku studia podyplomowe z edukacji dla bezpieczeństwa.