Aneta Czarnowska | Sokrates

Aneta Czarnowska

Jestem pedagogiem specjalnym, nauczycielem oraz trenerem umiejętności społecznych.

Wciąż się dokształcam, zdobywam nową wiedzę i umiejętności. Jednym z najważniejszych szkoleń które ukończyłam, jest trzystopniowa terapia behawioralna. Poznałam i nauczyłam się najważniejszych zasad oraz metody pracy z dziećmi z zaburzeniami ze spektrum autyzmu. Kolejne kursy dotyczyły rozwijania mowy u dzieci z zaburzeniami autystycznymi oraz zrozumienia dziecka z zaburzeniem integracji sensorycznej. Aby uczeń prawidłowo pracował wymaga odpowiedniego odpoczynku, dlatego nauczyłam się metod relaksacji dla najmłodszych. Jedną z największych moich pasji jest sztuka. Teatroterapia to jedna z szans dotarcia do dzieci.Techniki teatralne, które wykorzystuję w pracy to drama, pantomima, pacynki, teatr cieni, teatr światła.

Uczyłam w integracyjnych punktach przedszkolnych, jako nauczyciel wspomagający, a także prowadziłam zajęcia plastyczne, ruchowe oraz edukacyjne.

Do swoich uczniów podchodzę indywidualnie, poszukując odpowiedniego klucza do każdego z nich. Największą satysfakcję i radość dają mi postępy uczniów.

Uwielbiam chodzić do teatru i czytać książki. Każdą wolną chwilę poświęcam na długie spacery z moim psem.

Aneta Czarnowska

Aneta Czarnowska

Jestem nauczycielem wspomagającym

Do swoich uczniów podchodzę indywidualnie, poszukując odpowiedniego klucza do każdego z nich. Największą satysfakcję i radość dają mi postępy dzieci.