Maria Krueger | Sokrates

Maria Krueger

Ukończyłam Akademię Muzyczną w Gdańsku, gdzie zdobyłam wiedzę i umiejętności w dziedzinie muzyki oraz pedagogiki. Brałam udział w kursach i konferencjach, dzięki którym poznałam ciekawe sposoby nauczania dzieci w różnym wieku. Jestem aktywnym zawodowo muzykiem, a z dziećmi i młodzieżą pracuję od wielu lat.

Podczas zajęć rytmiki stwarzam przyjazną atmosferę do artystycznych aktywności – wspólnie śpiewamy, ćwiczymy rytm, tańczymy i gramy na prostych instrumentach. Staram się stworzyć każdemu dziecku przestrzeń do indywidualnego rozwoju muzycznego. Podczas
zajęć keyboardu przekazuję uczniom wiedzę teoretyczną i praktyczną z zakresu gry na instrumencie. Chętnie opracowuję znane melodie, których granie sprawia dzieciom przyjemność.

Jestem uśmiechniętą i pełną zapału osobą. Wiem, że nauka poprzez zabawę przynosi pozytywne rezultaty. Lubię obserwować jak dzieci szybko się uczą i jak wielką przyjemność sprawia im obcowanie z muzyką. Jestem pasjonatką muzyki wokalnej a cappella i interesuję się twórczością znanych i cenionych kompozytorów, takich jak Jan Sebastian Bach. Uwielbiam także spacery po naszym pięknym Gdańsku oraz poznawanie jego niesamowitej historii.

Maria Krueger

Maria Krueger

Prowadzę zajęcia rytmiki oraz uczę gry na keyboardzie

Stwarzam przyjazną atmosferę do artystycznych aktywności - wspólnie śpiewamy, ćwiczymy rytm, tańczymy i gramy na prostych instrumentach.