Malwina Tarczyńska | Sokrates

Malwina Tarczyńska

Ukończyłam studia na kierunku pedagogika o specjalności pedagogika przedszkolna i wczesnoszkolna z nauczaniem języka angielskiego.
Praca w przedszkolu to dla mnie ogromna przygoda i możliwość odkrywania razem z dziećmi nowych i ciekawych rzeczy. Lubię rozbudzać w moich podopiecznych ciekawość poznawczą i twórcze działanie w codziennych zajęciach. Istotna jest dla mnie również atmosfera panująca w grupie, dlatego staram się dawać dzieciom ciepło oraz życzliwość. W swojej pracy stawiam przede wszystkim na kreatywną zabawę. Takie podejście sprzyja szybkiemu uczeniu się. Zależy mi też, aby stwarzać dzieciom warunki do wszechstronnego rozwoju. Z radością i satysfakcją obserwuję zmiany zachodzące w dzieciach – z każdym dniem wiedzą, potrafią i rozumieją więcej i nie boją się sięgać po to, co wydaje się nieosiągalne. Na zajęciach wykorzystuję między innymi „Metody Ruchu Rozwijającego” według Weroniki Sherborne czy „Dziecięcą matematykę” prof. Edyty Gruszczyk-Kolczyńskiej.

Jestem osobą o pogodnym usposobieniu, szybko nawiązuje kontakty z ludźmi, ponad wszystko cenię sobie szczerość. W wolnym czasie uwielbiam podróże dalekie i bliskie z dużym termosem pachnącej kawy.

Malwina Tarczyńska

Malwina Tarczyńska

Jestem nauczycielem edukacji przedszkolnej i języka angielskiego

Wzbudzanie ciekawości poznawczej u dzieci, zachęta do twórczego działania, nauka przez zabawę -  to najważniejsze cele i kierunki moich działań.