Magdalena Piotrowska | Sokrates

Magdalena Piotrowska

Ukończyłam studia Pedagogika opiekuńczo-wychowawcza na Uniwersytecie Gdańskim. Aktualnie jestem w trakcie ostatniego roku studiów magisterskich na kierunku pedagogika specjalna ze specjalnością terapeutyczną – wczesne wspomaganie rozwoju dzieci również na UG. Uczestniczę w wielu kursach i szkoleniach w celu poszerzania wiedzy z zakresu nauk psychologiczno-pedagogicznych i wykorzystania jej w pracy zawodowej.

W mojej pracy najbardziej zależy mi na doskonaleniu każdego obszaru rozwoju dziecka w przyjaznej, bezpiecznej atmosferze. Jako wychowawca i terapeuta wykorzystuję na zajęciach ćwiczenia wspierające rozwój sprawności motorycznej, korzystam z zabaw sensorycznych, które według mnie, stanowią jedną z najlepszych metod pozytywnie wpływających na rozwój intelektualny i ruchowy, a także rozwijający zainteresowanie światem. Jestem zdania, że kreatywne zabawy połączone z aktywnościami fizycznymi niosą wiele korzyści dla dziecka. Pracując w przedszkolu mogę stwierdzić, że dziecięca kreatywność i ciekawość nie przestają mnie zadziwiać. To co mnie jeszcze urzeka w dzieciach to ich szczerość i empatia. Praca ta daje mi wiele radości i satysfakcji.

W wolnym czasie uwielbiam spacery, jazdę na rolkach, a także spędzać czas z rodziną i przyjaciółmi. W okresie zimowym jazda na nartach i łyżwach to moje ulubione zajęcie. Kiedy tylko mogę staram się jak najwięcej podróżować. Bardzo lubię gotować, a moją ulubioną potrawą jest sushi.

Magdalena Piotrowska

Magdalena Piotrowska

Jestem nauczycielem edukacji przedszkolnej

Jestem wychowawcą i nauczycielem edukacji przedszkolnej, a także Terapeutą Ręki oraz Trenerem Umiejętności Społecznych.