Kinga Koszła | Sokrates

Kinga Koszła

Jestem wychowawcą świetlicy i pedagogiem. Ukończyłam pedagogikę o specjalizacji resocjalizacja z elementami psychoterapii na
Uniwersytecie Gdańskim, a także studia podyplomowe z zakresu kwalifikacji nauczycielskich. Z wykształcenia jestem pedagogiem.
Praca z dziećmi daje mi ogromną satysfakcję i poczucie spełnienia zawodowego. W pracy wykorzystuję naukę poprzez zabawę. Duży nacisk kładę na indywidualność każdego dziecka. Istotna jest dla mnie atmosfera panująca w grupie, dlatego też staram się dzieciom dawać ciepło oraz życzliwość. Aktywnie spędzam czas z dziećmi przebywającymi w świetlicy szkolnej. Lubię rozbudzać w moich podopiecznych ciekawość poznawczą i twórcze działanie w codziennych zajęciach.

To co sprawia mi największą przyjemność to podróżowanie, poznawanie tego co jeszcze mi nieznane. W wolnej chwili uczę się języków obcych. W życiu kieruję się mottem: Bądź takim człowiekiem, jakiego sam chciałbyś spotkać na swej drodze.

Kinga Koszła

Kinga Koszła

Jestem nauczycielem świetlicy

W pracy wykorzystuję naukę poprzez zabawę. Duży nacisk kładę na indywidualność każdego dziecka. Staram się dzieciom dawać ciepło oraz życzliwość.