Anna Zienkiewicz | Sokrates

Anna Zienkiewicz

Ukończyłam filologię angielską ze specjalizacją nauczycielską na stopniu magisterskim, na jednej z uczelni wyższych w Gdańsku.
Specjalizuję się w nauczaniu dzieci w klasach 0-3. Bardzo dobrze jest mi znany brytyjski oraz polski system nauczania. Oprócz nauczania języka angielskiego, jestem także Trenerem Odysei Umysłu. Dodatkowo prowadzę warsztaty kreatywne z języka angielskiego dla młodszych dzieci. Prywatnie udzielam zajęć indywidulanych.

Największą radość w pracy sprawia mi widok uśmiechniętych i szczęśliwych dzieci, które z każdym dniem chętnie pogłębiają swoją wiedzę. Zawsze dążę do tego aby uczniowie swobodnie porozumiewali się w języku angielskim i przełamywali bariery językowe. Używam zróżnicowanych metod nauczania, tak aby mogli przyswajać wiedzę na więcej niż jeden sposób. Zabawy, gry oraz piosenki tematyczne są dodatkiem podczas zajęć z młodszymi dziećmi. Praca ta zdecydowanie daje mi poczucie satysfakcji oraz spełnienia.

Chętnie podejmuję nowe wyzwania, a swój wolny czas poświęcam na odkrywanie nowych, niezwykłych miejsc. Uwielbiam długie spacery. Podróże, podobnie jak praca z dziećmi, zapisują niezapomniane wspomnienia.

Anna Zienkiewicz

Anna Zienkiewicz

Uczę języka angielskiego i jestem trenerem Odysei Umysłu

Zawsze dążę do tego aby uczniowie swobodnie porozumiewali się w języku angielskim i przełamywali bariery językowe.