Kiermasz Świąteczny – WAŻNA ZMIANA! | Sokrates

Szanowni Państwo,
z uwagi na dużą liczbę zachorowań wśród uczniów i nauczycieli zmuszeni jesteśmy odwołać Kiermasz Świąteczny zaplanowany na najbliższy piątek 16 grudnia.

W związku z zaistniałą sytuacją wydarzenie to podzielimy na dwa etapy i w tym roku szkolnym zostanie przeprowadzony w zmienionej formie:
1. 20 grudnia w godzinach 14.30 do 17.00 odbędzie się sprzedaż przedmiotów, ozdób świątecznych przygotowanych przez dzieci i młodzież naszej szkoły.
2. 12 stycznia 2023 roku zapraszamy Rodziców:
– na występ świąteczno-noworoczny, który rozpocznie się o godzinie 15:30,
– do udziału w licytacji wyjątkowych przedmiotów np. przepięknej biżuterii lub ręcznie robionych maskotek,
– do kawiarenki.

Biletami wstępu na przedstawienie są cegiełki w kwocie 5 zł za osobę, które będzie można zakupić tydzień przed występem u wychowawców klas, a w dniu występu także przy wejściu do szkoły. Zgodnie z tradycją szkoły pieniądze zebrane ze sprzedaży prac, ozdób świątecznych, licytacji, a także kawiarenki będą przekazane na potrzeby dziecka objętego opieką Gdańskiego Hospicjum ks. Dutkiewicza. Obecnie nasza szkoła wspiera Damiana Jastak, który urodził się w kwietniu 2021 r. Jest diagnozowany w kierunku rzadkiej choroby genetycznej. Ma epilepsję, zanik nerwu wzrokowego. Damianek jest niesłyszący. Od urodzenia przechodzi rehabilitację z powodu obniżonego napięcia mięśniowego. Jest uśmiechniętym chłopcem. Ważna dla niego jest dalsza diagnostyka oraz intensywna rehabilitacja zarówno ruchowa jak i wzrokowo-słuchowa. Wszystkie zebrane w tym czasie pieniądze z cegiełek, licytacji, kawiarenki oraz sprzedaży ozdób świątecznych będą przekazane na potrzeby Damianka.

Serdecznie zapraszam
Joanna Kulon
Dyrektor Szkoły