Dorota Burczyk | Sokrates

Dorota Burczyk

Po ukończeniu studiów magisterskich na Uniwersytecie Gdańskim, nauczałam przez 6 lat w przedszkolu i szkole podstawowej w Chinach. Jak dotąd pracowałam w różnych edukacyjnych systemach: australijskim, brytyjskim, polskim. W międzyczasie ukończyłam Uniwersytet Londyński i zdobyłam liczne certyfikaty językowe - między innymi z języka mandaryńskiego. Wierzę, że różnorodność moich doświadczeń przekłada się na jakość zajęć, które prowadzę z uczniami. Specjalizuję się w nauczaniu zintegrowanym. Lubię pracować projektowo - uważam, że najwięcej uczymy się w czasie wycieczek i eksperymentów. Bliskie jest mi podejście Konfucjusza ''Słucham i zapominam. Widzę i pamiętam. Robię i rozumiem."

W szkole Sokrates pracuję jako wychowawca klas I-III. Liczę na nowe doświadczenia i wyzwania. Wierzę, że wraz ze swoją klasą stworzymy zgrany zespół i wspólnie odpowiemy na wiele ważnych, nurtujących nas pytań. W swojej pracy najbardziej lubię momenty, w których uczeń z błyskiem w oku cieszy się z nowego odkrycia. Te chwile motywują mnie do dalszej wytężonej pracy.

Uwielbiam pić kawę, uczyć się nowych języków, zaprawiać słoiki na zimę, czytać oraz chodzić po lesie.

Dorota Burczyk

Dorota Burczyk

Uczę w klasach 1-3

Specjalizuję się w nauczaniu zintegrowanym. Jestem również nauczycielem języka angielskiego. Sześć lat uczyłam w Chinach.