Pomagamy Pawełkowi | Sokrates

Szanowni Państwo,
od  2014 roku jako społeczność Szkoły SOKRATES, w czasie świątecznym, organizujemy możliwość włączenia się w pomoc Pawełkowi, który uważany jest przez nas za „naszego Pawełka”. Pawełek ma 13 lat, choruje od urodzenia na bardzo rzadką metaboliczną chorobę – zespół Leigha. Choroba ta jest nieuleczalna, ale można bardzo dużo zrobić na co dzień, aby ją spowolnić.

W poprzednich latach organizowaliśmy coroczny, wpisany w tradycję szkolną kiermasz świąteczny, a środki wspólnie zebrane podczas kiermaszu przeznaczane były na rehabilitację i leczenie Pawełka. Podczas ubiegłorocznego kiermaszu zebraliśmy kwotę 12.402,01. Ten rok jest inny. Wszystkim nam bardzo brakuje tych wrażeń, emocji związanych z przygotowaniami i samym kiermaszem.

Niemniej jednak zapraszamy Państwa do przyłączenia się również w tym roku do wpłat na ten cel. Wspólnie będziemy mogli przyczynić do poprawy warunków codziennego funkcjonowania Pawełka, aby jego codzienność była bardziej przyjazna, aby choć odrobinę zmniejszyć jego ból. Jeżeli chcielibyście Państwo wesprzeć finansowo rehabilitację Pawełka, prosimy o wpłaty na podane niżej konto fundacji Marka Kamińskiego.

Konto do wpłat darowizn dla Pawełka Doleckiego:
Fundacja Marka Kamińskiego
mBank 68 1140 2118 0000 4878 8800 1022
z tytułem: Dla Pawła Doleckiego – SOKRATES

Rodzice Pawełka są pełni wdzięczności i bardzo dziękują za wieloletnie wspieranie ich syna w tej ciężkiej i nieuleczalnej chorobie.