Plan lekcji | Sokrates

Plan lekcji

Plan lekcji na I semestr roku szkolnego 2018/2019: Plan lekcji I semestr 2018_2019 – Arkusz1

PLAN LEKCJI na rok szkolny 2018/2019, I semestr
klasa 0
poniedziałek wtorek środa czwartek piątek
1. 8.00-8.45 edukacja przedszkolna edukacja przedszkolna edukacja przedszkolna edukacja przedszkolna edukacja informatyczna
2. 8.55-9.40 edukacja przedszkolna edukacja przedszkolna edukacja przedszkolna edukacja przedszkolna edukacja przedszkolna
3. 9.50-10.35 edukacja przedszkolna edukacja przedszkolna/piłka nożna edukacja przedszkolna edukacja przedszkolna edukacja przedszkolna
4. 10.45-11.30 edukacja przedszkolna edukacja przedszkolna edukacja przedszkolna edukacja przedszkolna edukacja przedszkolna
5. 11.40-12.25 język angielski/język angielski (12/23) język angielski/język angielski (12/25) edukacja przedszkolna język angielski/język angielski (12/26) edukacja przedszkolna
6. 12.45-13.30 rytmika gimnastyka język angielski/język angielski (12/22) gimnastyka dla dziewcząt koło język hiszpański
7. 13.40-14.25 keyboard kreatywny angielski religia/etyka(25) NITKA
8. 14.35-15.20 STEK SZACHY edukacja plastyczna(warsztaty) basen robotyka/chór/koło język francuski
9. 15.25-16.10 taniec aikido
10. 16.15-17.00
klasa I
poniedziałek wtorek środa czwartek piątek
1. 8.00-8.45 język angielski/język angielski (22/26) język angielski/język angielski (22/26) edukacja wczesnoszkolna edukacja wczesnoszkolna edukacja wczesnoszkolna
2. 8.55-9.40 edukacja wczesnoszkolna edukacja wczesnoszkolna edukacja wczesnoszkolna edukacja wczesnoszkolna edukacja wczesnoszkolna
3. 9.50-10.35 edukacja wczesnoszkolna edukacja wczesnoszkolna edukacja wczesnoszkolna edukacja wczesnoszkolna edukacja wczesnoszkolna
4. 10.45-11.30 edukacja wczesnoszkolna edukacja wczesnoszkolna edukacja informatyczna język angielski/język angielski (22/26) edukacja muzyczna
5. 11.40-12.25 religia religia język angielski/język angielski (22/23) koło z języka hiszpańskiego język angielski/język angielski (22/26)
6. 12.45-13.30 wf edukacja plastyczna wf gimnastyka dla dziewcz ąt
7. 13.40-14.25 STEK SZACHY/etyka (25) trening kompetencji basen kreatywny angielski
8. 14.35-15.20 piłka nożna/NITKA SZACHY/aikido etyka (25) robotyka/chór/koło z języka francuskiego
9. 15.25-16.10 taniec koło język niemiecki/aikido DKS keyboard
10. 16.15-17.00 warsztaty plastyczne
klasa II
poniedziałek wtorek środa czwartek piątek
1. 8.00-8.45 edukacja wczesnoszkolna edukacja wczesnoszkolna edukacja wczesnoszkolna edukacja wczesnoszkolna edukacja muzyczna
2. 8.55-9.40 edukacja wczesnoszkolna edukacja wczesnoszkolna edukacja wczesnoszkolna język angielski/język angielski (23/26) język angielski/język angielski (23/26)
3. 9.50-10.35 edukacja wczesnoszkolna edukacja wczesnoszkolna edukacja wczesnoszkolna edukacja wczesnoszkolna edukacja wczesnoszkolna
4. 10.45-11.30 język angielski/język angielski (23/26) język angielski/język angielski (23/26) język angielski/język angielski (23/26) edukacja wczesnoszkolna edukacja wczesnoszkolna
5. 11.40-12.25 wf edukacja plastyczna wf edukacja wczesnoszkolna edukacja wczesnoszkolna
6. 12.45-13.30 religia kreatywny angielski edukacja informatyczna gimnastyka dla dziewcząt
7. 13.40-14.25 NITKA religia/etyka (25) warsztaty plastyczne basen koło język hiszpański
8. 14.35-15.20 piłka nożna aikido etyka (25) robotyka/STEK/chór/koło język francuski
9. 15.25-16.10 taniec SZACHY/koło język niemiecki DKS keyboard
10. 16.15-17.00
klasa III
poniedziałek wtorek środa czwartek piątek
1. 8.00-8.45 język angielski edukacja wczesnoszkolna edukacja wczesnoszkolna edukacja wczesnoszkolna język angielski
2. 8.55-9.40 edukacja wczesnoszkolna edukacja wczesnoszkolna edukacja wczesnoszkolna edukacja wczesnoszkolna edukacja wczesnoszkolna
3. 9.50-10.35 edukacja wczesnoszkolna edukacja wczesnoszkolna język angielski edukacja wczesnoszkolna edukacja wczesnoszkolna
4. 10.45-11.30 edukacja wczesnoszkolna ew/trening kompetencji edukacja wczesnoszkolna religia edukacja wczesnoszkolna
5. 11.40-12.25 edukacja muzyczna wf edukacja plastyczna język angielski wf
6. 12.45-13.30 język angielski religia gimnastyka dla dziewcząt
7. 13.40-14.25 edukacja informatyczna warsztaty plastyczne basen STEK/koło język hiszpański
8. 14.35-15.20 odyseja umysłu kreatywny angielski chór/koło język francuski
9. 15.25-16.10 piłka nożna/taniec SZACHY/koło język niemiecki DKS robotyka/keyboard
10. 16.15-17.00 aikido
klasa IV
poniedziałek wtorek środa czwartek piątek
1. 8.00-8.45 muzyka matematyka język polski język polski technika
2. 8.55-9.40 historia język polski plastyka religia matematyka
3. 9.50-10.35 język angielski/język angielski (24/26) religia wf język angielski/język angielski (24/4) wf
4. 10.45-11.30 matematyka język niemiecki/język hiszpański (4/24) matematyka matematyka język polski
5. 11.40-12.25 język polski ns1/język angielski (2/24) informatyka trening kompetencji zajęcia z wychowawcą
6. 12.45-13.30 ns2/język angielski (26/24) historia przyroda język angielski/język angielski (24/26)
7. 13.40-14.25 przyroda wf dziewczęta język niemiecki/język hiszpański (24/26) wf chłopcy
8. 14.35-15.20 chór odyseja umysłu/etyka(33) etyka (25)/keyboard koło informatyczne z elementami programowania
9. 15.25-16.10 piłka nożna/taniec DKS warsztaty plastyczne basen robotyka
10. 16.15-17.00 power boost SZACHY/aikido
klasa Va
poniedziałek wtorek środa czwartek piątek
1. 8.00-8.45 historia ns1/język angielski (2/33) matematyka ns1/język angielski (26/33) matematyka
2. 8.55-9.40 wf ns2/język angielski (2/33) wf historia język polski
3. 9.50-10.35 język polski geografia język angielski/język angielski (33/24) matematyka język angielski/język angielski (24/33)
4. 10.45-11.30 matematyka religia język polski biologia zajęcia z wychowawcą
5. 11.40-12.25 trening kompetencji matematyka religia język polski język hiszpański (33)
6. 12.45-13.30 język niemiecki/język hiszpański(34/33) język polski język niemiecki język hiszpański technika
7. 13.40-14.25 język niemiecki(34) informatyka muzyka
8. 14.35-15.20 warsztaty chemiczne plastyka wf dziewczęta basen wf chłopcy
9. 15.25-16.10 odyseja umysłu DKS/warsztaty plastyczne keyboard koło informatyczne z elementami programowania/robotyka
10. 16.15-17.00 power boost SZACHY/aikido piłka nożna
klasa Vb
poniedziałek wtorek środa czwartek piątek
1. 8.00-8.45 technika wf religia historia plastyka
2. 8.55-9.40 język angielski/język angielski (34/33) matematyka język angielski/język angielski (34/33) matematyka geografia
3. 9.50-10.35 historia ns1/język angielski (2/34) matematyka religia język polski
4. 10.45-11.30 język polski ns2/język angielski (2/34) wf język polski język hiszpański (34)
5. 11.40-12.25 matematyka język polski język hiszpański (34) biologia matematyka
6. 12.45-13.30 język niemiecki informatyka język niemiecki/język hiszpański (33/34) język angielski/język angielski (34/26) muzyka
7. 13.40-14.25 trening kompetencji język niemiecki (34) język polski wf chłopcy
8. 14.35-15.20 zajęcia z wychowawcą etyka (33) wf dziewczęta basen koło język francuski
9. 15.25-16.10 warsztaty chemiczne/odyseja umysłu DKS/warsztaty plastyczne etyka (34)/keyboard koło informatyczne z elementami programowania/robotyka/odyseja umysłu
10. 16.15-17.00 power boost SZACHY/aikido piłka nożna
klasa VI
poniedziałek wtorek środa czwartek piątek
1. 8.00-8.45 matematyka język polski plastyka język angielski/język angielski (34/32) wf
2. 8.55-9.40 język polski wf religia język polski muzyka
3. 9.50-10.35 ns1/język angielski (2/36) język angielski/język angielski (36/26) język polski historia i społeczeństwo język angielski/język angielski (36/26)
4. 10.45-11.30 ns2/język angielski (2/36) matematyka matematyka matematyka jmatematyka
5. 11.40-12.25 język hiszpański (36) język niemiecki/język hiszpański (36/26) przyroda godzina wychowawcza zajęcia komputerowe
6. 12.45-13.30 zajęcia techniczne religia przyroda język polski – drama język polski
7. 13.40-14.25 język niemiecki (36) historia i społeczeństwo język niemiecki/język hiszpański (36/33) wf chłopcy warsztaty chemiczne
8. 14.35-15.20 WDŻ przyroda etyka (25) koło język francuski
9. 15.25-16.10 odyseja umysłu etyka (34)/koło informatyczne z elementami programowania wf dziewczęta basen robotyka
10. 16.15-17.00 power boost SZACHY/aikido piłka nożna/warsztaty plastyczne/DKS
klasa VII
poniedziałek wtorek środa czwartek piątek
1. 8.00-8.45 język polski matematyka język angielski/język angielski (32/37) wf geografia
2. 8.55-9.40 matematyka geografia matematyka język angielski/język angielski (32/4) język angielski/język angielski (32/4)
3. 9.50-10.35 chemia język polski fizyka biologia matematyka
4. 10.45-11.30 historia plastyka religia historia wf
5. 11.40-12.25 ns1/język angielski (2/32) biologia język polski religia język polski
6. 12.45-13.30 ns2/język angielski (2/32) chemia zajęcia z wychowawcą matematyka fizyka
7. 13.40-14.25 wf język polski/matematyka egzamin muzyka język polski język niemiecki/język hiszpański(36/32)
8. 14.35-15.20 chór etyka (33) informatyka język niemiecki/język hiszpański(32/33) .język niemiecki/język hiszpański(36/32)
9. 15.25-16.10 odyseja umysłu koło informatyczne z elementami programowania wf dziewczęta/etyka (34)/keyboard wf chłopcy
10. 16.15-17.00 power boost SZACHY/aikido piłka nożna/warsztaty plastyczne/DKS odyseja umysłu
klasa VIII
poniedziałek wtorek środa czwartek piątek
1. 8.00-8.45 ns1/język angielski (2/37) geografia wf religia język polski
2. 8.55-9.40 ns2/język angielski (2/37) język angielski/język angielski (26/37) język polski WOS chemia
3. 9.50-10.35 wf matematyka edukacja dla bezpieczeństwa język polski matematyka
4. 10.45-11.30 religia język polski WOS język angielski/język angielski (4/37) matematyka egzamin
5. 11.40-12.25 matematyka historia chemia matematyka język angielski/język angielski (36/37)
6. 12.45-13.30 fizyka język niemiecki/język hiszpański (4/37) matematyka fizyka informatyka
7. 13.40-14.25 język polski wf historia biologia język polski egzamin
8. 14.35-15.20 etyka (33) język niemiecki/język hiszpański (33/37) zajęcia z wychowawcą koło z języka francuskiego
9. 15.25-16.10 koło informatyczne z elementami programowania wf dziewczęta/etyka (34) wf chłopcy
10. 16.15-17.00 power boost SZACHY/aikido piłka nożna/warsztaty plastyczne/DKS odyseja umysłu