Nasze osiągnięcia | Sokrates

Nasze osiągnięcia

Kangur Matematyczny

Kangur Matematyczny

Alicja Kowalewska

Uczennica klasy II zdobyła Wyróżnienie w Międzynarodowym Konkursie KANGUR MATEMATYCZNY

Kangur Matematyczny

Kangur Matematyczny

Lidia Zmysłowska

Uczennica klasy III zdobyła Wyróżnienie w Międzynarodowym Konkursie KANGUR MATEMATYCZNY

 

Kangur Matematyczny

Kangur Matematyczny

Michał Niedzielski

Uczeń klasy IV zdobył Wyróżnienie w Międzynarodowym Konkursie KANGUR MATEMATYCZNY

Kangur Matematyczny

Kangur Matematyczny

Marcin Tandek

Uczeń klas IV zdobył Wyróżnienie w Międzynarodowym Konkursie KANGUR MATEMATYCZNY

Kangur Matematyczny

Kangur Matematyczny

Zuzanna Rożen

Uczennica klasy V zdobyła Wyróżnienie w Międzynarodowym Konkursie KANGUR MATEMATYCZNY

 

Laureat Olimpusa

Laureat Olimpusa

Cyprian Mrzygłód

 Uczeń klasy VII uzyskał tytuł Laureata za zajęcie 7 miejsca w ogólnopolskiej olimpiadzie przedmiotowej z matematyki OLIMPUS

Laureat Olimpusa

Laureat Olimpusa

Julia Gałązka

Julia Gałązka – klasa 7 tytuł Laureata za zajęcie 10 miejsca w ogólnopolskiej olimpiadzie przedmiotowej z matematyki OLIMPUS

Laureat Olimpusa

Laureat Olimpusa

Michał Niedzielski

Uczeń klasy IV uzyskał tytuł Laureata za zajęcie 14 miejsca w ogólnopolskiej olimpiadzie przedmiotowej z matematyki OLIMPUS

Laureat Olimpusa

Laureat Olimpusa

Aleksander Banaszak

Uczeń klasy VII uzyskał tytuł Laureata za zajęcie 15 miejsca w ogólnopolskiej olimpiadzie przedmiotowej z matematyki OLIMPUS

 

Laureatka Zucha i Olimpuska

Laureatka Zucha i Olimpuska

Alicja Kowalewska

Uczennica klasy III została Laureatką ogólnopolskich konkursów ZUCH i OLIMPUSEK z języka angielskiego i części zintegrowanej

Laureatka Zucha i Olimpuska

Laureatka Zucha i Olimpuska

Lidia Zmysłowska

Uczennica klasy III – Laureatka ogólnopolskich konkursów ZUCH i OLIMPUSEK z języka angielskiego i części zintegrowanej

Konkurs recytatorski

Konkurs recytatorski

Weronika Sobczak

Uczennica klasy VI  – 6 miejsce w X Ogólnopolskim Festiwalu Twórczości Patriotycznej w konkursie Recytatorskim o Tematyce Patriotycznej

II miejsce w Odysei Umysłu

II miejsce w Odysei Umysłu

Uczniowie Klasy IVb

Pola Jachowska, Nina Mazurczak, Nadia Sowia, Marcin Tandek, Julia Trzepiota, Filip Wiśniewski, Olga Zyntek – II miejsce w 27. finale ogólnopolskim Odysei Umysłu 2018, w pierwszej grupie wiekowej, problem długoterminowy „Wieża ze zwierza”. Uzyskanie kwalifikacji do udziału w EuroFestiwalu

IV miejsce w Odysei Umysłu

IV miejsce w Odysei Umysłu

Uczniowie klasy VII

Jan Cichon, Cyprian Mrzygłód, Tymon Królikowski, Milan Przybysz, Łukasz Tkaczyk, Patryk Tkaczyk – IV miejsce w 27. finale ogólnopolskim Odysei Umysłu 2018, w drugiej grupie wiekowej, problem długoterminowy „Do boju w trójboju” w drugiej grupie wiekowej  

VII miejsce w Odysei Umysłu

VII miejsce w Odysei Umysłu

Uczniowie klas: III, V, VI, VII

Paulina Banacka, Julia Gałązka, Tymon Zaleski, Wojciech Kulon, Michał Rogoziński, Aleksandra Wiśniewska – VII miejsce w 27. finale ogólnopolskim Odysei Umysłu 2018, w drugiej grupie wiekowej, problem długoterminowy „O co chodzi z emoji”

 

Laureatka Konkursów Tanecznych

Laureatka Konkursów Tanecznych

Julia Wawrzynowska - klasa IV

I miejsce w X Ogólnopolskim Turnieju Tańca Sportowego o Puchar Wójta Gminy Iława; I miejsce w Ogólnopolskim Turnieju Tańca Towarzyskiego King Dance Cup; II miejsce w XII Bemowskich Dni Tanecznych; II Miejsce w X Ogólnopolskim Turnieju Tańca Towarzyskiego o Puchar Burmistrza Susza

Laureat Konkursu Fotograficznego

Laureat Konkursu Fotograficznego

Gabriel Pietras

Uczeń klasy V – I miejsce w Wojewódzkim Konkursie Fotograficznym SOKRATES  powiedział: Dla cierpiących najmniejsza radość jest szczęściem

Wojewódzki Konkurs Literacki

Wojewódzki Konkurs Literacki

Weronika Sobczak

Uczennica klasy VI – I miejsce w Wojewódzkim Konkursie Literackim SOKRATES powiedział: Dla cierpiących najmniejsza radość jest szczęściem 

Wielki Maraton Czytelniczy

Wielki Maraton Czytelniczy

Wojciech Kulon

Uczeń klasy VI – Finalista 9. edycji Wielkiego Maratonu Czytelniczego dla uczniów klas IV-VI

Wielki Maraton Czytelniczy

Wielki Maraton Czytelniczy

Marcin Tandek

Uczeń klasy IV – Laureat 9. edycji Wielkiego Maratonu Czytelniczego dla uczniów klas IV-VI

Wielki Maraton Czytelniczy

Wielki Maraton Czytelniczy

Piotr Poławski

Uczeń klasy VI – Finalista 9. edycji Wielkiego Maratonu Czytelniczego dla uczniów klas IV-VI

Olimpiada Wiedzy o Gdańsku

Olimpiada Wiedzy o Gdańsku

Uczniowie klasy VII

Tymon Królikowski, Cyprian Mrzygłód, Łukasz Tkaczyk – III miejsce w Olimpiadzie Wiedzy o Gdańsku

Drużynowy Wielobój Pływacki

Drużynowy Wielobój Pływacki

Bartosz Kasyna - klasa IV

 III miejsce w Drużynowym Wieloboju Pływackim 10-11 lat w Mistrzostwach Województwa Pomorskiego Dzieci 10-11 lat 

Pomorski Football Cup 2017

Pomorski Football Cup 2017

Igor Zyntek – klasa IV

 III miejsce w Pomorskim Football Cup 2017