Paweł Radecki | Sokrates

Paweł Radecki

Jestem absolwentem dwóch wyższych uczelni muzycznych. Mam duże doświadczenie w zakresie prowadzenia zajęć muzycznych, organizacji konkursów, koncertów i audycji muzycznych. Swoją przyszłość zawodową wiążę z nauczaniem muzyki oraz promowaniem umiejętności muzycznych.

Specjalizuję się w nauczaniu muzyki, rytmiki oraz gry na keyboardzie, pianinie i akordeonie, a także w prowadzeniu zespołów instrumentalnych i chóralnych.

Od 2015 roku jestem nauczycielem gry na akordeonie w Państwowej Szkole Muzycznej I st im. Ignacego Jana Paderewskiego w Malborku. Co roku organizuję Malborskie Spotkania Akordeonowe, podczas których uczniowie maja okazję  zaprezentowania swoich umiejętności oraz możliwość współpracy ze znanymi gwiazdami świata akordeonu. W 2017 roku rozpocząłem współpracę ze Szkołą Muzyczną Yamaha w Gdańsku, jako nauczyciel gry na keyboardzie i pianinie. W SOKRATESIE prowadzę zajęcia edukacji muzycznej, muzyki, rytmiki, zajęć chóralnych oraz nauki gry na keyboardzie.

Jestem przekonany, że moje predyspozycje do nauczania gry na instrumentach oraz umiejętność nawiązywania dobrego kontaktu z uczniami, pozytywnie wpłyną na ich postępy.

Prywatnie jestem szczęśliwym mężem oraz ojcem półrocznego synka Mikołaja. Swoją pasję, którą jest gra na pianinie i akordeonie, prezentuję występując z zespołem bałkańskim  „Labour Project” oraz w występach solowych.

 

Paweł Radecki

Paweł Radecki

Uczę muzyki, rytmiki i prowadzę chór

Specjalizuję się w nauczaniu muzyki, rytmiki oraz gry na keyboardzie, pianinie i akordeonie. Prowadzę zespoły instrumentalne i chóralne. Jestem absolwentem dwóch uczelni muzycznych