Marta Śliwińska | Sokrates

Marta Śliwińska

Jestem wychowawcą i nauczycielem edukacji wczesnoszkolnej. Prowadzę zajęcia dodatkowe z gotowania, na których każdy uczeń może poczuć się jak MasterChef. Jestem trenerem Odysei Umysłu, trenerem Treningu umiejętności i kompetencji społecznych. Aktywnie i kreatywnie spędzam czas z dziećmi na zajęciach w świetlicy szkolnej. Lubię grać z nimi w gry planszowe, gry słowne oraz rozwiązywać łamigłówki.

Jestem młodą i pełna zapału absolwentką kierunku pedagogika opiekuńczo-wychowawcza, a także pedagogika przedszkolna i wczesnoszkolna na Uniwersytecie Gdańskim. Nauczycielem, który lubi podnosić swoje kwalifikacje, żeby jeszcze lepiej robić to co lubi.

Specjalizuję się w pracy z dziećmi w wieku wczesnoszkolnym. Lubię poprzez zabawę pokazywać dzieciom, że nauka jest ciekawa.  W wolnym czasie wykonuję prace techniczno-plastyczne, a także planuję różnego rodzaju imprezy i zabawy szkolne, które pozwalają dzieciom poznać szkołę od drugiej strony.

 O mnie w jednym zdaniu:  Staram się nauczyć dzieci kreatywnego myślenia, które pozwoli im szerzej spojrzeć na świat.

Lubię aktywnie spędzać swój wolny czas. Jazda na rowerze, rolkach i pływanie to tylko kilka moich zainteresowań. Lubię podróże w nieznane i fotografowanie cudów natury. W wolnej chwili siadam na kanapie z kubkiem gorącej herbaty i czytam dobrą książkę.

 

 

 

 

 

 

 

Marta Niewadzi

Marta Niewadzi

Jestem nauczycielem klas 1-3, wychowawcą w świetlicy szkolnej, trenerem Odysei Umysłu

Jestem nauczycielem i wychowawcą, Prowadzę zajęcia dodatkowe z gotowania. Jestem też trenerem Odysei Umysłu i Treningu umiejętności i kompetencji społecznych.