Kinga Ustianowska | Sokrates

Kinga Ustianowska

Ukończyłam Pedagogikę na Wydziale Nauk Społecznych Uniwersytetu Gdańskiego. Brałam udział w wielu kursach i szkoleniach doskonalących, między innymi z zakresu arteterapii czy socjoterapii.

Jestem wychowawcą świetlicy klas I-III, a także Trenerem Odysei Umysłu. W codziennej pracy z dziećmi dążę do tworzenia rodzinnej atmosfery sprzyjającej rozwijaniu zainteresowań, pasji oraz naturalnej ciekawości dzieci. Chcę, by uczniowie dobrze czuli się w świetlicy, by była dla nich bezpiecznym miejscem, gdzie miło i kreatywnie spędzają czas. Praca z dziećmi daje mi nie tylko satysfakcję i możliwość zdobywania doświadczenia pedagogicznego, ale przede wszystkim dużo radości i codzienną dawkę pozytywnej energii.

Jestem uśmiechniętą i kreatywną osobą, która chętnie uczy się nowych rzeczy. Prywatnie jestem fanką literatury, głównie reportaży oraz kryminałów, a także gier planszowych i stolikowych – zwłaszcza tych wykonanych samodzielnie. Ogromną radość sprawia mi poznawanie nowych ludzi i miejsc, stąd też zamiłowanie do podróży małych i dużych. Entuzjastka fotografii oraz pisania listów.

 

Kinga Sawicka

Kinga Sawicka

Jestem wychowawcą świetlicy i trenerem Odysei Umysłu

Praca z dziećmi daje mi satysfakcję i możliwość zdobywania doświadczenia pedagogicznego, ale przede wszystkim dużo radości i codzienną dawkę pozytywnej energii.