Natalia Rapiej | Sokrates

Natalia Rapiej

Jestem nauczycielką, tancerką, flecistką, instruktorką fitness. Od niedawna szczęśliwą żoną. Uwielbiam to, co robię i w każdej z tych ról spełniam się, a to chyba jest najważniejsze w życiu. 

Uczę języka hiszpańskiego, jestem miłośniczką języka, kultury i muzyki hiszpańskiej. Tańczę w jednej z grup tanecznych So!So girls, trenuję taniec dancehall, street dance oraz latino (głównie salsa). Jestem instruktorką fitness, zumba i bokwa z niemałym doświadczeniem, z licznymi poprowadzonymi warsztatami, maratonami i oczywiście zajęciami fitnessowo-tanecznymi w klubach fitness dla dorosłych i fitness dla dzieci. Jestem też muzykiem, uwielbiam grać na flecie poprzecznym i kocham muzykę w każdym tego słowa znaczeniu.

Specjalizuję się w nauczaniu języka hiszpańskiego dzieci, młodzież i osoby dorosłe. Jestem zakochana w gramatyce języka hiszpańskiego. Praca z dziećmi choć łatwa nie jest, daje mi mnóstwo pozytywnych emocji. Uwielbiam patrzeć na postępy uczniów, które są widoczne z lekcji na lekcje. Miło wiedzieć, że można kogoś zarazić pasją do języka hiszpańskiego.
Bardzo sobie cenię w uczniach systematyczność i pracowitość, gdyż ciężką pracą można „przenosić góry”.

O mnie w jednym zdaniu: Otwarta, ciekawa świata, pełna energii i z pozytywnym nastawieniem patrząca
na każdy dzień (z małym wyjątkiem – jestem człowiekiem, więc miewam też
gorsze dni).

Prywatnie szczęśliwa żona, miłośniczka języka hiszpańskiego, kultury hiszpańskiej, dobrego jedzenia, zakochana w tańcu i muzyce od urodzenia. Kocham życie

 

Natalia Rapiej

Natalia Rapiej

Uczę języka hiszpańskiego

Jestem nauczycielką, miłośniczką kultury hiszpańskiej, tancerką, flecistką, instruktorką fitness. Uwielbiam to, co robię i w każdej z tych ról się spełniam.