Marlena Oglęcka | Sokrates

Marlena Oglęcka

Z wykształcenia jestem psychologiem i terapeutą. W szkole pracuję jako nauczyciel wspomagający i opiekun grupy przedszkolnej. Dodatkowo, poza szkołą, współprowadzę grupy terapeutyczne. Zajęcia oparte są na terapii behawioralnej i zawierają elementy treningu umiejętności społecznych. Ponadto jeżdżę na obozy terapeutyczne jako wychowawca.  

Od wielu lat uparcie i niezmiennie pomagam dzieciom, które na co dzień borykają się z trudnościami wynikającymi z niekontrolowania emocji, problemów na płaszczyźnie społecznej, deficytów w sferze komunikacyjnej czy zaburzeń rozwoju. 

O mnie w jednym zdaniu: Staram się nie stać w miejscu – lubię poznawać świat i nowych ludzi, wciąż chętnie się uczę i rozwijam.

Prywatnie jestem miłośniczką kina, muzyki i literatury. Interesuję się także Skandynawią oraz podróżami „z plecakiem” – wyprawami pieszymi oraz wycieczkami rowerowymi.

Marlena Oglęcka

Marlena Oglęcka

Jestem nauczycielem wspomagającym

Z wykształcenia jestem psychologiem i terapeutą. W szkole pracuję jako nauczyciel wspomagający i opiekun grupy przedszkolnej. Poza szkołą współprowadzę grupy terapeutyczne.