Grzegorz Ziółkowski | Sokrates

Grzegorz Ziółkowski

Jestem absolwentem Akademii Sztuk Pięknych w Gdańsku na wydziale malarstwa ze specjalizacja grafika-rysunek oraz pedagogicznych studiów podyplomowych. Jestem również certyfikowanym tutorem i prowadzę indywidualne zajęcia pozwalające odkryć potencjał i talenty ucznia.  

Pracę z dziećmi i młodzieżą zacząłem już w czasie studiów, prowadząc zajęcia plastyczne w Pałacu Młodzieży w Gdyni. W mojej pracy lubię możliwość odkrywania w dziecku jego indywidualnych predyspozycji. Obecnie zajmuję się stworzeniem programu interdyscyplinarnego łączącego różne przedmioty w jedną całość tak, aby uczeń dostrzegał wzajemne powiązania nauki i praktyczne zastosowanie tego, czego się uczy. Widzę konieczność indywidualizowania metod nauczania  i wydaje mi się to priorytetem w współczesnej szkole. Biorę udział w licznych szkoleniach dotyczących nowych metod nauczania, również samodzielnie uzupełniam swoją wiedzę z zakresu edukacji i kultury.

Poza szkołą i edukacją maluję i rysuję oraz tworzę obiekty przestrzenne instalacje. Wspieram też działania artystyczne kolegów i przyjaciół.

Grzegorz Ziółkowski

Grzegorz Ziółkowski

Uczę plastyki, jestem trenerem Odysei Umysłu

Ukończyłem Akademię Sztuk Pięknych w Gdańsku na wydziale malarstwa oraz pedagogiczne studia podyplomowe. Jestem certyfikowanym tutorem.