Edyta Tejer-Baranowska | Sokrates

Edyta Tejer-Baranowska

Jestem pedagogiem. Ukończyłam studia pedagogiczne ze specjalizacją pedagogika i psychologia człowieka. Stale zdobywam doświadczenie i poszerzam swoją wiedzę. Brałam udział w warsztatach “Festiwal inspiracji dla nauczycieli”, na których zdobyłam certyfikaty: “Zabawy muzyczno-ruchowe wg metody Carla Orffa w edukacji przedszkolnej i wczesnoszkolnej”, “Zabawy z muzyką, tańcem” oraz “Choreoterapia - taniec, ruch i terapia w pracy nauczyciela, opiekuna, terapeuty”. Uczestniczyłam także w warsztatach edukacji międzykulturowej “Między innymi”.

W ramach Centrum Doskonalenia Zawodowego w 2014r. otrzymałam międzynarodowy certyfikat instruktora tańca “Fundacji talent”. Swoje doświadczenia zdobywałam w pracy z dziećmi w szkołach i przedszkolach oraz klubach fitness jako nauczyciel tańca. Posiadam uprawnienia organizatora oraz kierownika obozu tanecznego dla dzieci i młodzieży. Byłam wychowawcą oraz instruktorem na obozach letnich i wycieczkach szkolnych. Lubię pracę z dziećmi, daje mi ona dużo pozytywnej energii i motywuje do dalszych działań, a także rozwoju.

Do każdego dziecka podchodzę indywidualnie. Wprowadzam dzieciom gry i zabawy integracyjno-edukacyjne, dzięki którym uczą się przez zabawę. Stawiam na pożyteczne spędzanie czasu wolnego, współpracę i współodpowiedzialność. Pragnę ewoluować wraz z zainteresowaniami współczesnych dzieci, zarażać je ciekawością świata i chęcią zdobywania wiedzy. Jestem otwarta, elastyczna i umiem słuchać.

W życiu prywatnym najważniejsze są dla mnie: rozwój osobisty, zawodowy oraz miłość. Uwielbiam tańczyć, słuchać muzyki, czytać książki, podróżować oraz pomagać innym.

Edyta Tejer-Baranowska

Edyta Tejer-Baranowska

Jestem nauczycielem świetlicy

Stawiam na gry i zabawy integracyjno-edukacyjne oraz na pożyteczne spędzanie czasu wolnego, współpracę i współodpowiedzialność.