Alicja Cichocka | Sokrates

Alicja Cichocka

Jestem absolwentką Uniwersytetu Gdańskiego na kierunku Pedagogika wczesnej edukacji z terapią pedagogiczną. Nauczanie jest moją pasją, dlatego od początku studiów zaczęłam pracować z dziećmi.
Ukończyłam wiele kursów, jak Creative! Early English, Taniec w animacji, PTE General czy też kurs udzielania pierwszej pomocy. Bardzo lubię ciągle się rozwijać, aby móc wnieść jeszcze więcej do swojej pracy oraz kontaktu z uczniami. Obecnie rozpoczynam studia, na których chciałabym uzyskać specjalność pedagoga szkolnego oraz doradcy zawodowego. Codzienny kontakt z dziećmi daje mi niesamowitą siłę do działania.

W pracy podchodzę do każdego ucznia indywidualnie, każdego dostrzegam, zachęcam do rozmowy. Uważam, że dzieci uczą się najwięcej poprzez doświadczenie oraz aktywny udział, stąd w takiej formie pracy najlepiej się odnajduję. Moim zdaniem wielki wpływ na rozwój dzieci ma kontakt z naturą, dlatego przywiązuję do niego dużą wagę. Jestem nauczycielem otwartym, kreatywnym, energicznym i przede wszystkim ciepłym w kontakcie z uczniami. Bardzo lubię pracę z nimi. Wierzę, że to od dzieci uczymy się najwięcej.

Uwielbiam czytanie, przyrodę oraz długie spacery z moim psem. Jestem wielką fanką jazdy na rowerze oraz biegania.

Alicja Cichocka

Alicja Cichocka

Jestem nauczycielem edukacji przedszkolnej

Stawiam na indywidualne podejście - każdego dostrzegam, zachęcam do rozmowy. Dzieci uczą się najwięcej poprzez doświadczenie oraz aktywny udział, stąd preferuję takie formy.