Aleksandra Wiśniewska | Sokrates

Aleksandra Wiśniewska

Jestem nauczycielem edukacji wczesnoszkolnej i przedszkolnej, który z pasją i zaangażowaniem przekazuje dzieciom wiedzę o otaczającym świecie. Ukończyłam studia na kierunku Pedagogika wczesnoszkolna i przedszkolna o profilu nauczycielskim na Uniwersytecie w Szczecinie. Od 2015 roku pracuje w zawodzie, ale już w trakcie studiów zdobywałam doświadczenie w pracy z dziećmi. Byłam między innymi wolontariuszem w programie interaktywnego czytania zorganizowanego przez Szczeciński Oddział Polskiego Towarzystwa Dysleksji.

W swojej pracy wykorzystuję własnoręcznie robione pomoce, które stymulują grupę do działania. Aktywizuję dzieci przez różnorodne gry i zabawy, rozwijające kreatywność i zdolność logicznego myślenia. Pomagam dzieciom umacniać wiarę we własne możliwości, zapewniając im przyjazne środowisko edukacyjne.  Moim celem jest zainteresowanie dzieci nauką oraz kształtowanie umiejętności, które pomogą im zdobywać wiedzę na dalszych szczeblach edukacji.

Organizowałam wiele konkursów, przedstawień, warsztatów dla rodziców. Wciąż wprowadzam zmiany w moje klasie, dbając o ciekawe i urozmaicone zajęcia. Największą radością jest dla mnie, że dzieci z przyjemnością wracają do szkoły. 

O mnie w jednym zdaniu: Praca z dziećmi daje mi ogromną satysfakcję, dlatego staram się być dla nich nie tylko skarbnicą wiedzy, ale także przyjacielem czy osobą, do której zwrócą się w potrzebie. 

Uwielbiam podróżować i poznawać nowe miejsca. Pasjonuję się majsterkowaniem, rękodziełem oraz szyciem. Bardzo chętnie dzielę się z dziećmi swoimi zainteresowaniami.

 

Aleksandra Wiśniewska

Aleksandra Wiśniewska

Uczę w klasach 1-3 i w przedszkolu

Praca z dziećmi daje mi ogromną satysfakcję, dlatego staram się być dla nich nie tylko skarbnicą wiedzy, ale także przyjacielem.