Agata Śliwa | Sokrates

Agata Śliwa

Jestem absolwentką Kolegium Kształcenia Nauczycieli Języków Obcych Uniwersytetu Gdańskiego. Skończyłam też Turystykę i Rekreację, Lingwistykę Stosowaną na Uniwersytecie Warszawskim  i studia podyplomowe z zarządzania na Politechnice Gdańskiej. Jestem przede wszystkim nauczycielem języka angielskiego, choć zawodowo byłam też handlowcem, konsultantem metodycznym i jedną nogą nawet dekoratorem wnętrz.

Obecnie jestem nauczycielem w przedszkolu i szkole podstawowej, uczę się też nowej roli jaką jest bycie wychowawcą klasy. Praca w szkole daje mi dużo satysfakcji, cały czas uczę się jak być lepszą w tym co robię a moi uczniowie są dla mnie źródłem inspiracji.

Potrafię słuchać, lubię współpracować i jestem otwarta na dialog.

A prywatnie… jestem z Gdańska. Choć moja rodzina pochodzi ze Słupska – ciałem i duchem związana jestem z Gdańskiem. Chciałabym kiedyś zgłębić moją jakże niezgłębioną póki co wiedzę na temat tego miasta i zostać przewodnikiem. Gdybym tylko mogła, to jeszcze bym postudiowała… na pewno architekturę wnętrz i psychologię. Jestem fanką Morza Bałtyckiego, herbaty Earl Grey, mojego kota Huga, zapachu deszczu i benzyny.

Agata Śliwa

Agata Śliwa

Uczę języka angielskiego

Uczę języka angielskiego dzieci i młodzież. Uczę się też nowej roli, jaką jest bycie wychowawcą klasy. Praca w szkole daje mi dużo satysfakcji, cały czas uczę się jak być lepszą w tym co robię, a moi uczniowie są dla mnie źródłem inspiracji.